Maff paši labākie draugi ir:

 

 

 

Korporatīvo pasākumu organizēšana - SIA Maff nodarbojās arī ar Korporatīvo un sporta pasākumu organizēšanu Latvijā. Uzņēmuma pārstāvji ar pasākumu organizēšanu nodarbojās jau vairākus gadus un papildus tam organizē arī Entuziastu Volejbola līgu un Entuziastu Florbola līgu.

 

 

 

SIA Maff nodarbojās ar pilna servisa Namu Apsaimniekošanu Rīgā – sākot no mājas uzturēšanas fiziskā kārtībā un beidzot ar īrnieku meklēšanu un dzīvokļu labiekārtošanu. Šobrīd apsaimniekošanā ir 3 daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Rīgas centrā. 

 

 

 

 

Mūsu ģimenīte: Jānis, Jolanta un Gustavs, kas ar nedziestošu degsmi un aizrautību mainīja ausaiņus un nebeidza smaidīt, kamēr bildes tapa gatavas!

 

 Mūsu fotogrāfs: Spīgana (www.spigana.com), kas prata gan iedrošināt, gan savaldīt mūsu ģimenīti, kad tas bija nepieciešams!

 Visasdavanas.lv ir ievietojis mūsu produktus savā interneta veikalā.

 

Ozolkoka taburetes

 Esam uzsākuši arī sadarbību ar SIA Campus un sākuši viņu piedāvāto produktu izplatīšanu Rīgā. SIA Campus pārsvarā nodarbojās ar ozolkoka mēbeļu, sagatavju un grīdu izgatavošanu. Iesākumā tie būs tikai sērijveidā ražotie produkti - pirmais no tiem ir ozolkoka virtuves taburetes un bāra krēsli, kas jau ir pieejams interneta veikalā. Par specifisku pasūtījumu veikšanu lūdzam sazināties ar mums.

Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos

 Kurpirkt.lv ir iekļāvuši mūsu produktus savā cenu salīdzināšanas saitā.

GiveMeBestPrice.Com interneta veikali, sieviešu apģērbi, rokassprādzes, kaklarotas, bērnu rotaļlietas, bērnu apavi, interesantas dāvanas, labākā cena samsung galaxy, lēti kalna velosipēdi, adidas sporta apavi

 GiveMeBestPrice.com ir iekļāvuši mūsu produktus savā cenu salīdzināšanas saitā.