Piegāde

Piegādes maksa ir 3.50 Euro (tiek nosūtīta ar Latvijas Pasta starpniecību kā sīkpaka vai arī ar velokurjeru) neatkarīgi no pasūtīto preču daudzuma.

Bezmaksas iespējams saņemt pasūtītās preces mūsu telpās Dzirnavu ielā 4, Rīgā laika posmā no 9:00-18:00 darbadienās. Iepriekš obligāti nepieciešams vienoties par preču izņemšanas laiku ar mūsu pārdošanas pārstāvi pa tel.26427173 vai This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

NB! Lai piegādes izmaksas tiktu aprēķinātas precīzi, lūdzam pasta kodu ievadīt BEZ 'LV-'.

Par piegādes iespējām ārpus Latvijas Republikas teritorijas lūdzu sazināties ar mūsu pārstāvjiem. Cena tiks aprēķināta atkarībā no piegādes izdevumiem.

 

Apmaksa

Apmaksa piegādes brīdī skaidrā naudā

Apmaksāt skaidrā naudā piegādes brīdī iespējams tikai izņemot preci mūsu telpās Rīgā. Pirkuma apmaksa tiek veikta preces piegādes brīdī. Pārdevējs izsniegs stigrās uzskaites kvīti, kas kalpo, kā pirkuma apmaksas apstiprinājums. 

Apmaksa ar bankas pārskaitījumu

Izvēloties iespēju apmaksāt rēķinu caur internetbanku vai apmaksājot rēķinu bankā, Jums tiks automātiski izveidots rēķins, kuru Jūs variet izprintēt vai saglabāt kā .pdf failu. Rēķins tiks arī nosūtīts Jums uz pasūtījumā norādīto e-pasta adresi. Veicot apmaksu, lūdzam norādīt rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas SIA Maff bankas kontā. Preces saņemšanas brīdī Jums būs jāparaksta Preču pavadzīme, kas ir pirkuma apmaksas apstiprinājums.

 

Instrukcija pirkumiem

1. solis – izvēlies produktu.

Sadaļā „Produkti” apskati ausaiņus un izvēlies, kuri tevi interesē visvairāk. Katra ausaiņa attēlu vari apskatīt tuvāk, spiežot uz ausaiņa bildītes.

2. solis – pievieno izvēlētās preces grozam.

Lai pievienotu ausaini pirkuma grozam, sākumā klikšķini uz tā attēla, bet pēc tam labajā pusē spied pogu „Pievienot”. Ja vēlies iegādāties divus vai vairāk vienādus ausainus, pirms spied pogu “Pievienot”, ieraksti lodziņā vēlamo skaitu.

Labajā apakšējā stūrī tev parādīsies Iepirkuma groza attēls, kā arī tas, cik daudz produktus tu tam esi pievienojis.

Ja vēlies iegādāties vēl kādu produktu, spied pogu „Turpināt iepirkties”, bet, ja esi gatavs noformēt pasūtījumu spied pogu „Noformēt”.

3. solis – pārbaudi pirkuma grozu.

Lai pārbaudītu, kādus produktus esi pievienojis pirkuma grozam, spied uz „Atvērt iepirkumu grozu” zem groza attēla. Šajā sadaļā tu vari koriģēt izvēlēto preču daudzumus. Ja vēlies kādu preci izņemt no pirkuma groza, novieto kursoru uz nevēlamā produkta. Produkta ailes labajā augšējā stūrī parādīsies neliels krustiņš – nospied uz tā.

Ja vēlies izņemt visas preces no iepirkuma groza, spied uz „Izdzēst preces no iepirkuma groza” kreisajā apakšējā stūrī.

Lai turpinātu iepirkties spied „Turpināt”.

4. solis – noformē pirkumu.

Pirms apstiprini pasūtījumu, pārliecinies vai esi izvēlējies sev ērtāko pasūtījuma saņemšanu – tas ir norādīts zem pasūtījuma noformēšanas loga. Ja vēlies to mainīt, spied uz pogas „Mainīt”. Lai redzētu, kāds piegādes veids tev ir pieejams, norādi valsti un pilsētu, kurā vēlies saņemt pasūtījumu un šīs vietas pasta indeksu (bez „LV-„). Piegāde Rīgā ir bezmaksas, bet pārējā Latvijā piegādes izmaksas ir Ls 2.20 un piegāde tiek veikta izmantojot pasta pakalpojumus.

Lai noformētu pasūtījumu, spied „Izrakstīt”. Aizpildi informāciju par sevi dotajos logos. Neaizmirsti ierakstīt savu telefona numuru, jo pirms piegādes veikšanas, mēs saskaņosim ar tevi piegādes laiku. Kad informācija ir ievadīta, spied „Turpināt”.

5. solis – izvēlies maksāšanas veidu.

Ja vēlies veikt pasūtījuma apmaksu saņemot preci, izvēlies „Maksājums skaidrā naudā piegādes brīdī” (! šāda iespēja ir pieejama tikai tad, ja esi izvēlējies bezmaksas piegādi Rīgas apkārtnē), ja veiksi apmaksu ar pārskaitījumu, izvēlies „Apmaksa ar internetbanku vai apmaksājot rēķinu bankā”. Ievadi e-pastu, uz kuru tiks nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums un rēķins.

Norādi rēķina informāciju. Ja tā sakrīt ar piegādes informāciju, atzīmē „X” pie „Rēķinā norādītā adrese sakrīt ar preču piegādes adresi”.

Spied „Turpināt”

6. solis – apstiprini pasūtījumu.

Pārbaudi informāciju. Ja tā ir pareiza, spied „Pasūtīt”, bet, ja nepieciešams veikt kādus labojumus, spied „Mainīt” pie attiecīgās sadaļas.

7. solis – veic apmaksu.

Ja izvēlējies opciju veikt apmaksu ar bankas starpniecību, apmaksā rēķinu – nepieciešamie rekvizīti ir atrodami pasūtījuma apstiprinājumā tavā e-pastā.

8. solis – saņem pasūtījumu.

Ja izvēlējies bezmaksas preču saņemšanu mūsu telpās Rīgā, gaidiet, kad mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies un vienosies par preču sanemšanas laiku.

Ja esi izvēlējies piegādi Rīgā vai ārpus tās, tad veici apmaksu ar bankas starpniecību un gaidi savu pirkumu pastā.

Ja tev ir papildus vēlmes pasūtījuma izpildīšanā, vai arī neesi pārliecināts par tā veikšanu, raksti uz: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvani: 26 427 173